e-SoR logo


Loading

* Potvrdením odberu dávam dobrovoľný súhlasím so spracovávaním osobných údajov pre potreby služby E-SOR v rozsahu: meno, e-mailová adresa, za účelom získavania elektronických správ služby ESOR, po dobu nevyhnutne potrebnú (maximálne 5 rokov).


Čo je e-SoR?

e-SoR predstavuje skratku služby “elektronický Spravodajca obce Rudinka”. Ide o službu poskytovanú výlučne elektronickou formou. V princípe ide o automatický hromadný newsletter, ktorý ťa bude informovať o dôležitých  oznamoch, správach, …, ktoré sú väčšinou distribuované miestnym rozhlasom.


Prečo vznikol e-SoR?

Služba e-SoR vznikla na základe dopytu občanov po podobnej službe, ktorá by ich dokázala informovať o dôležitých oznamoch prostredníctvom e-mailu. Nie každí občan dobre počuje miestny rozhlas, resp. v čase vysielania oznamu sa nachádza v práci, prípadne mimo bydliska.


Čo budem dostávať prostredníctvom e-SoR?

E-mailové správy, ktoré budú zasielané na Vami zadanú adresu. Budú zasielané iba tie najdôležitejšie správy – oznamy z prostredia obce Rudinka. Naším cieľom nieje zasielať zbytočný SPAM, ale relevantné a plnohodnotné oznamy. Keďže očakávame že, našu službu chcú využívajú i ľudia s mobilným prístupom k sieti internet, ktorý býva často krát dátovo obmedzený, rozhodli sme sa zasielať iba krátke textové správy. Tieto sú vhodné pomenované, aby ste sami uvážili či ich chcete čítať, taktiež obsahujú priamy odkaz k plnej správe.


Ako sa prihlásiť do služby e-SoR?

Stačí vyplniť jednoduchý formulár, ktorého jediným povinným poľom je Vaša e-mailová adresa. Daný formulár sa nachádza na stránke www.obecrudinka.sk/sluzba-esor, teda na začiatku tejto konkrétnej stránky. Spomínaný formulár môžete nájsť na ktorejkoľvek pod-stránke www.obecrudinka.sk v bočnom ľavom panely. Po vyplnení formulára (pozostáva z polí “meno” – oslovenie, “E-mail *” – povinná e-mailová adresa, tlačidlo “odberať e-SoR”) Vám príde automatický e-mail, ktorým potvrdíte odber služby e-SoR. Následne Vám služba zašle uvítací e-mail o úspešnom zapojení a odberaní e-SoR.


Čo všetko potrebujem pre prihlásenie sa k službe?

Prvotne budete potrebovať funkčnú e-mailovú schránku do ktorej Vám budeme môcť zasielať správy. Následne sa už iba zaregistrujete k odberu a prijímate správy.


Prihlásil som sa, ale e-SoR mi nechodí.

Z najväčšou pravdepodobnosťou Váš poštový server vyhodnocuje naše e-SoR ako SPAM, preto odporúčame skontrolovať SPAM schránku.


Mam problém s e-SoR, resp. chcem ukončiť odber e-SoR!

Službu e-SoR môžete kedykoľvek opustiť. Pri každej zaslanej správe je v spodnej časti dokumentu vygenerovaný odkaz, ktorý Vás odhlási zo služby e-SoR. Ak máte iný problém s prihlásením, odhlásením zo služby kontaktujte administráciu www.rudinka.sk prostredníctvom e-mailu: admin@rudinka.sk


GDPR – spracovanie osobných údajov

V nadväznosti na nariadenie Európskej únie – GDPR (General Data Protection Regulation), ktoré vstúpilo do účinnosti 25.5.2018, a ktorého cieľom je zvýšiť úroveň ochrany osobných údajov a posilniť práva občanov Európskej únie, si Vás dovoľujeme informovať, že potvrdením odberu služby E-sor udeľujete súhlas so spracovaním osobných údajov v systéme E-SOR. Momentálne evidujeme a spracovávame vaše osobné údaje v štruktúre (E-mail – adresa na ktorú Vám prichádzajú notifikácie, Oslovenie – meno, resp. alias, ktorý ste si zvolili pri odbere a Dátum prihlásenia sa k odberu).